מי אנחנו

רוש ישראל

רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע״מ היא שלוחת רוש העולמית בישראל. רוש משווקת בישראל תרופות בתחום אונקולוגיה, ריאומטולוגיה ונוירולוגיה, ובדיקות אבחון בתחומים שונים.

רוש ניצבת בחזית המחקר והפיתוח של תרופות ושל כלים לאבחון ולטיפול, מתוך מטרה לקדם את הנגישות לתרופות וטיפולים בטוחים ויעילים באיכות הגבוהה ביותר. על-ידי פיתוח גישות חדשניות לשיתוף פעולה עם שותפים מקומיים ובינלאומיים, וכן באמצעות תרומות של תרופות מצילות חיים וטיפולי חמלה, רוש ישראל מסירה חסמים עבור מטופלים רבים ומאפשרת להם לקבל את הטיפול הרפואי לו הם זקוקים.

 

מחקר ופיתוח

בשנת 2017 295,746 מטופלים לקחו חלק ב-798 מחקרים קליניים שנערכו ברוש ברחבי העולם. רוש ישראל יוזמת מחקרים קליניים מקומיים וכן משתתפת במחקרים בינלאומיים. אנו מציעים למטופלים בישראל, העונים על הקריטריונים המתאימים, לקחת חלק במחקרים קליניים המתבצעים בארץ. בדרך זו יכולים החולים לקבל תרופות חדשות הנמצאות עדיין בשלבי מחקר. במצבים בהם מוצו כל הטיפולים הקיימים, חשיפה לתרופות מחקר או לטיפולים חדשים עשויה לעיתים להאריך את חיי המטופלים ולשפר את איכות חייהם.

 

בדיקות גנומיות מקיפות לאבחון סרטן

רוש ישראל מציעה את בדיקות פאונדיישן מדיסין:  FoundationONE CDx, FoundationOne Liquid CDx ו-FoundationOne Heme לאבחון גנומי מקיף בסרטן. בדיקות אלו נותנות תמונה ברורה של ההרכב הגנטי של הגידול ועל ידי כך מסייעת לרופאים להתאים טיפולים ממוקדים לגידול הספציפי. רוש ישראל מבצעת את כל התהליכים הקשורים להזמנת הבדיקה ומנהלת מרכז שירות ייעודי למעוניינים בבדיקה. חברת פאונדיישן מדיסין היא החברה המסחרית הראשונה שבדיקת אבחון גנומי שלה אושרה על-ידי ה-FDA.

 

תמיכה במטופלים ותרומה לקהילה

רוש ישראל יוזמת פעילויות בעלות משמעות וערך לעובדים שלנו, למטופלים ולמשפחותיהם, לצוותים הרפואיים, לארגוני החולים ולכל מי שיש לו נגיעה לרפואה ולבריאות, ולזכויות החולים ולאיכות חייהם. רוש תומכת במטופלים במסגרות שונות ומגוונות, כגון ״רוש מושיטה יד״, הפרויקט החברתי הבריאותי הגדול בישראל, ובאמצעות התנדבות עובדים. כמו כן, אנו תורמים לעמותות ולארגוני חולים, למוסדות רפואיים ולצרכי מחקר.

 

רוש ישראל מעסיקה כ-130 עובדים במשרה מלאה, העוסקים במחקר קליני, בשיווק, וברגולציה. היא חברה בארגון חברות התרופות מבוססות מחקר ופיתוח ״פארמה ישראל״ ובפורום ארגון הרוקחות בישראל, בו שותפים חברות תרופות, רוקחים ומשרד הבריאות.