דיאגנוסטיקה

רוש דיאגנוסטיקה היא חטיבה בקונצרן הבינלאומי רוש. בחטיבת הדיאגנוסטיקה אנחנו מפתחים ומשלבים פתרונות אבחון הנותנים מענה לאתגרים של היום וצופים את צרכי המחר. אנו מציעים את פתרונות האבחון In Vitro (חוץ גופי) המקיפים ביותר בתעשייה בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם. פתרונות אלה כוללים אבחון מולקולרי, כימיה קלינית ובדיקות אימונולוגיות, אבחון רקמות, בדיקות בנקודת הממשק עם הנבדק, בדיקות לשימוש עצמי, ריצוף בטכנולוגית הדור הבא (NGS), אוטומציה ו-IT של מעבדות, ופתרונות תומכי החלטה.

החל מימיה הראשונים של החברה, שיפור חיי המטופלים ניצב בלב עשייתנו.

מחסור בוויטמין C היווה בעיה בריאותית גדולה עד 1933, אז מדענים למדו כיצד לייצר אותו. תוך שנה יצרנו את הבדיקה הראשונה למדידה מדויקת של רמות ויטמין C בגוף. הודות לבדיקה זו, הרופאים יכלו לזהות בבירור אילו מטופלים נזקקו לתוספים של ויטמין זה אשר חיוני כל כך לבריאותנו.

הופעת המחשבים והתיעוד הדיגיטלי בשנות ה-50' התחילה את המהפכה הדיגיטלית. במהרה הבנו שמהפכה זו מבשרת גם את תחילתו של עידן חדש במעבדות הרפואיות. בשנות ה-60' רכשנו את יחידת המחקר האלקטרוני של Radio Corporation of America‏ (RCA), יחידת האבחון של Chemische Fabrik Schweizerhalle ויצרנית ההתקנים Tegimenta. יחד, הן הפכו לאבני היסוד להתפתחות המואצת של טכנולוגיות המעבדה שלנו.

פחות מעשור לאחר מכן, השקנו את מכשיר האבחון המעבדתי האוטומטי הראשון בעולם: Cobas® Bio, מנתח צנטריפוגלי חדשני לבדיקות כימיה קלינית. משפחת מוצרי Cobas יצרה מכשיר אבחון רב-ערוצי, אשר היה למכשיר הראשון שאפשר למשתמשים לבצע מספר בדיקות במקביל, והיווה מהפכה של ממש בתחום האבחון. מאז ההשקה הפך Cobas לאמת המידה של התעשייה מבחינת איכות וביצועים. אנחנו ממשיכים לספק  פתרונות חדשניים לקהל לקוחותינו.

בסוף שנת 2021 החליטה חברת רוש העולמית להרחיב את פעילותה ולהקים חטיבת דיאגנוסטיקה לצד חטיבת הפארמה בישראל. צעד זה הוא הבעת אמון גדולה של רוש במגזר הבריאות הישראלי.

שילוב של פתרונות אבחון ותרופות בישראל, יאפשר לנו לייצר הצעת ערך טובה יותר למגזר מדעי החיים והבריאות בישראל.

כתבות נוספות

לצפייה בכל הכתבות
הודעות לעיתונותמוצרים ושירותים

נושאים נוספים

יצירת קשררוש העולמיתlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeאודות רושפתרונות בפארמהרפואה מותאמת אישיתקריירהבדיקות גנומיות מקיפות של רושתנאי שימושמדיניות פרטיותמדיניות שימוש בעוגיותהצהרת נגישות