קוד אתי

הקוד האתי של קבוצת רוש וכל מי שפועל מטעמה מבטא את ערכי הליבה המהותיים המנחים את החברה בכל אחד מתחומי פעילותה. ערכים אלה הם בבחינת מצפן המכוון אותנו בכל היבט של העבודה השוטפת.

ברוש אנו מחוייבים לעמוד בסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר ובחוקים המקומיים והבין-לאומיים בכל מקום שבו אנו פועלים. אנו עובדים על פי הקוד האתי העולמי של ארגון הגג המייצג את יצרני תרופות המבוססות המחקר, תעשיית הביוטק והחיסונים (The International Federation of Pharmaceutical Manufacturers & Associations). כמו כן, כחלק מקהילת הבריאות והפרמצבטיקה הישראלית, וכחברה בארגון פארמה ישראל, רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע״מ מחוייבת גם לאמנה המשותפת של הארגון. האמנה מאגדת בתוכה כללים אתיים הנוגעים למערכות היחסים בין הקהילה הרפואית לחברות התרופות על מנת לדאוג לבריאות המטופל ולמנוע שיקולים זרים או אינטרסים שאינם קשורים לטובתו של המטופל.

פיתוח וקידום אתי של תרופות מרשם מבטיח את קיום משימתנו להביא תרופות פורצות דרך למטופלים. אנו דוגלים בהשגת היעדים המקצועיים תוך כדי כיבוד ויישום סטנדרטיים אתיים הכוללים אחריות, יושרה והתחשבות בצרכי לקוחותינו. מוטלת עלינו האחריות לספק מידע תרופתי מלא ואמין לכל העוסקים ברפואה, כך שלכל המטופלים תהיה גישה לתרופות להן הם זקוקים, ושהתרופות המתאימות ירשמו למטופלים המתאימים.

פעילות המחקר הרפואי שלנו בישראל נעשית בהקפדה יתרה על כללי האתיקה הקשורים בפעילות מחקרית בבני אדם, כגון:

  • הצהרת הלסינקי של ההסתדרות הרפואית העולמית

  • התקנות החוקיות של מדינת ישראל ונהלי משרד הבריאות

  • תו התקן הבינלאומי למחקר קליני (ICH-GCP) המפקח על שמירת שלומם וטובתם של משתתפי המחקר

אנו מפעילים מערך בקרה קפדני המוודא שמירה על זכויותיהם וטובתם של כל המטופלים הנוטלים חלק במחקרים רפואיים שאנו יוזמים. במסגרת מערך זה אנו מפעילים צוותים גדולים של מפקחים ומנטרים שתפקידם לבדוק בצורה שוטפת את התנהלות המחקרים בשטח, בבתי החולים.

כתבות נוספות

לצפייה בכל הכתבות

נושאים נוספים

יצירת קשררוש העולמיתlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeאודות רושפתרונות בפארמהרפואה מותאמת אישיתקריירהבדיקות גנומיות מקיפות של רושתנאי שימושמדיניות פרטיותמדיניות שימוש בעוגיותהצהרת נגישות