אודות רוש

רוש היא אחת מחברות הביוטק המתקדמות בעולם והיא ספקית עולמית מובילה של פתרונות פארמה ודיאגנוסטיקה בתחומים רפואיים שונים. אנחנו מחוייבים לאנשים שלנו, לשותפים, לבעלי העניין, אך בעיקר למטופלים שלנו. כך היה ביום היווסדנו, לפני 125 שנה, וכך גם היום.

הכירו את רוש

חברת רוש היא חלוצה עולמית בתחום הפרמצבטיקה והדיאגנוסטיקה, החוקרת ומפתחת תרופות חדשניות ובדיקות אבחון שעוזרות למיליוני אנשים ברחבי העולם. מאז היווסדה, ב-1896, רוש מחפשת ללא הרף דרכים טובות יותר למנוע, לאבחן ולטפל במחלות, ולתרום באופן מתמיד לכלל האוכלוסייה.

חברת רוש היא חברת הביוטכנולוגיה הגדולה בעולם, ומרכזה נמצא בבאזל שוויץ. החברה נמצאת בחזית הטיפול בסרטן כבר יותר מ-50 שנה, עם תרופות לטיפול בסרטן שד, עור, מעי, ריאה ועוד.

אחת ממטרותיה של רוש היא לשפר את נגישות המטופלים לחידושים רפואיים, כדי שהטיפול המתאים יינתן למי שזקוק לו. השילוב הייחודי של מומחיות הן בתחום התרופות והן בתחום האבחון הפך את רוש למובילה בתחום של רפואה מותאמת אישית. חלק ניכר מהמחקר והפיתוח של רוש מתמקד בשילוב טיפולים ממוקדים עם בדיקות אבחון מתאימות.

המטרה שלנו


אנו מאמינים שיש להעניק למטופלים פתרונות רפואיים כבר עכשיו – גם בעודנו מפתחים את החידושים הרפואיים העתידיים. אנו להוטים לחולל שינוי בחיי המטופלים. יש לנו את האומץ והתעוזה לקבל החלטות ולפעול למען השגת המטרה. ואנו מאמינים שהמשמעות של עסקים טובים היא עולם טוב יותר.

זו הסיבה שאנו באים לעבודה בכל יום. כל אחד ואחת מהעובדים ברוש מחוייב ליושרה מדעית קפדנית, לאתיקה בלתי מתפשרת, ולכך שלכל אדם תהיה נגישות לחידושים הרפואיים. אנו עושים זאת היום למען מחר טוב יותר. 

אנו גאים במי שאנחנו, במה שאנחנו עושים ובדרך שאנו עושים זאת. בחברת רוש פועלים יחדיו יותר מ-93 אלף עובדים מ-100 מדינות, בשיתוף פעולה חוצה מחלקות, חוצה תרבויות וחוצה גבולות.

אנחנו רוש.

רוש ישראל

ב-1999 הוקמה השלוחה של רוש בישראל עם פתיחת חטיבת הפארמה. החטיבה מעסיקה כ-110 עובדים, העוסקים במחקר קליני, בשיווק, וברגולציה בתחומי הסרטן, האופתלמולוגיה והנוירולוגיה. ב-2023 נפתחה בארץ גם חטיבת דיאגנוסטיקה, בה מועסקים כיום כ-60 עובדים בשיווק מוצרים ושירותים חדשניים בתחום האבחון והניטור של מחלות, ובשילוב פתרונות אבחון רפואי במעבדות ובתי חולים בארץ.

רוש ניצבת בחזית המחקר והפיתוח של תרופות ושל כלים לאבחון ולטיפול, מתוך מטרה לקדם את הנגישות לתרופות וטיפולים בטוחים ויעילים באיכות הגבוהה ביותר. על-ידי פיתוח גישות חדשניות לשיתוף פעולה עם שותפים מקומיים ובין-לאומיים, רוש ישראל מסירה חסמים עבור מטופלים רבים ומאפשרת להם לקבל את הטיפול הרפואי לו הם זקוקים.

רוש ישראל יוזמת מחקרים קליניים מקומיים וכן משתתפת במחקרים בינלאומיים. אנו מציעים למטופלים בישראל, העונים על הקריטריונים המתאימים, לקחת חלק במחקרים קליניים המתבצעים בארץ. בדרך זו יכולים החולים לקבל תרופות חדשות הנמצאות עדיין בשלבי מחקר. במצבים בהם מוצו כל הטיפולים הקיימים, חשיפה לתרופות מחקר או לטיפולים חדשים עשויה לעיתים להאריך את חיי המטופלים ולשפר את איכות חייהם.

תמיכה במטופלים ותרומה לקהילה

רוש ישראל יוזמת פעילויות בעלות משמעות וערך לעובדים שלנו, למטופלים ולמשפחותיהם, לצוותים הרפואיים, לארגוני החולים ולכל מי שיש לו נגיעה לרפואה ולבריאות, ולזכויות החולים ולאיכות חייהם. רוש תומכת במטופלים במסגרות שונות ומגוונות, כגוןהפרויקט החברתי הבריאותי הגדול בישראל, ובאמצעות התנדבות עובדים. כמו כן, אנו תורמים לעמותות ולארגוני חולים, למוסדות רפואיים ולצרכי מחקר.

רוש ישראל חברה בארגון חברות התרופות מבוססות מחקר ופיתוח ״פארמה ישראל״ ובפורום ארגון הרוקחות בישראל, בו שותפים חברות תרופות, רוקחים ומשרד הבריאות.

כתבות נוספות

לצפייה בכל הכתבות
יצירת קשררוש העולמיתlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeאודות רושפתרונות בפארמהרפואה מותאמת אישיתקריירהבדיקות גנומיות מקיפות של רושתנאי שימושמדיניות פרטיותמדיניות שימוש בעוגיותהצהרת נגישות