חברת רוש היא חלוצה עולמית בתחום הפרמצבטיקה והדיאגנוסטיקה, החוקרת ומפתחת תרופות חדשניות ובדיקות אבחון שעוזרות למיליוני אנשים ברחבי העולם. מאז היווסדה, ב-1896, רוש מחפשת ללא הרף דרכים טובות יותר למנוע, לאבחן ולטפל במחלות, ולתרום באופן מתמיד לכלל האוכלוסייה.

חברת רוש היא חברת הביוטכנולוגיה הגדולה בעולם, ומרכזה נמצא בבאזל שוויץ. אנו נמצאים בחזית הטיפול בסרטן כבר יותר מ-50 שנה, עם תרופות לטיפול בסרטן שד, עור, מעי, ריאה ועוד.

אחת ממטרותיה של רוש היא לשפר את נגישות המטופלים לחידושים רפואיים, כדי שהטיפול המתאים יינתן למי שזקוק לו. השילוב הייחודי של מומחיות הן בתחום התרופות והן בתחום האבחון הפך את רוש למובילה בתחום של רפואה מותאמת אישית. חלק ניכר מהמחקר והפיתוח של רוש מתמקד בשילוב טיפולים ממוקדים עם בדיקות אבחון מתאימות.

ב-1999 הוקמה השלוחה של רוש בישראל. החברה בארץ מעסיקה כ-130 עובדים במשרה מלאה, העוסקים במחקר קליני, בשיווק, וברגולציה בתחומי הסרטן, הריאומטולוגיה והנוירולוגיה.


אנו מאמינים שיש להעניק למטופלים פתרונות רפואיים כבר עכשיו – גם בעודנו מפתחים את החידושים הרפואיים העתידיים. אנו להוטים לחולל שינוי בחיי המטופלים. יש לנו את האומץ והתעוזה לקבל החלטות ולפעול למען השגת המטרה. ואנו מאמינים שהמשמעות של עסקים טובים היא עולם טוב יותר.

זו הסיבה שאנו באים לעבודה בכל יום. כל אחד ואחת מהעובדים ברוש מחוייב ליושרה מדעית קפדנית, לאתיקה בלתי מתפשרת, ולכך שלכל אדם תהיה נגישות לחידושים הרפואיים. אנו עושים זאת היום למען מחר טוב יותר. 

אנו גאים במי שאנחנו, במה שאנחנו עושים ובדרך שאנו עושים זאת. בחברת רוש פועלים יחדיו יותר מ- 93 אלף עובדים מ- 100 מדינות, בשיתוף פעולה חוצה מחלקות, חוצה תרבויות וחוצה גבולות.

אנחנו רוש.


רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע״מ היא שלוחת רוש העולמית בישראל. רוש משווקת בישראל תרופות בתחום אונקולוגיה, ריאומטולוגיה ונוירולוגיה, ובדיקות אבחון בתחומים שונים.

רוש ניצבת בחזית המחקר והפיתוח של תרופות ושל כלים לאבחון ולטיפול, מתוך מטרה לקדם את הנגישות לתרופות וטיפולים בטוחים ויעילים באיכות הגבוהה ביותר. על-ידי פיתוח גישות חדשניות לשיתוף פעולה עם שותפים מקומיים ובינלאומיים, וכן באמצעות תרומות של תרופות מצילות חיים וטיפולי חמלה, רוש ישראל מסירה חסמים עבור מטופלים רבים ומאפשרת להם לקבל את הטיפול הרפואי לו הם זקוקים.

רוש ישראל יוזמת מחקרים קליניים מקומיים וכן משתתפת במחקרים בינלאומיים. אנו מציעים למטופלים בישראל, העונים על הקריטריונים המתאימים, לקחת חלק במחקרים קליניים המתבצעים בארץ. בדרך זו יכולים החולים לקבל תרופות חדשות הנמצאות עדיין בשלבי מחקר. במצבים בהם מוצו כל הטיפולים הקיימים, חשיפה לתרופות מחקר או לטיפולים חדשים עשויה לעיתים להאריך את חיי המטופלים ולשפר את איכות חייהם.

רוש ישראל מציעה את בדיקות  FoundationONE CDx, FoundationOne Liquid CDx ו-FoundationOne Heme לאבחון גנומי מקיף בסרטן. בדיקות אלו נותנות תמונה ברורה של ההרכב הגנטי של הגידול ועל ידי כך מסייעת לרופאים להתאים טיפולים ממוקדים לגידול הספציפי. רוש ישראל מבצעת את כל התהליכים הקשורים להזמנת הבדיקה ומנהלת מרכז שירות ייעודי למעוניינים בבדיקה. חברת פאונדיישן מדיסין היא החברה המסחרית הראשונה שבדיקת אבחון גנומי שלה אושרה על-ידי ה-FDA.

רוש ישראל יוזמת פעילויות בעלות משמעות וערך לעובדים שלנו, למטופלים ולמשפחותיהם, לצוותים הרפואיים, לארגוני החולים ולכל מי שיש לו נגיעה לרפואה ולבריאות, ולזכויות החולים ולאיכות חייהם. רוש תומכת במטופלים במסגרות שונות ומגוונות, כגוןהפרויקט החברתי הבריאותי הגדול בישראל, ובאמצעות התנדבות עובדים. כמו כן, אנו תורמים לעמותות ולארגוני חולים, למוסדות רפואיים ולצרכי מחקר.

רוש ישראל מעסיקה כ-130 עובדים במשרה מלאה, העוסקים במחקר קליני, בשיווק, וברגולציה. היא חברה בארגון חברות התרופות מבוססות מחקר ופיתוח ״פארמה ישראל״ ובפורום ארגון הרוקחות בישראל, בו שותפים חברות תרופות, רוקחים ומשרד הבריאות.