אחריות תאגידית

אחריות תאגידית בעסקים משלבת התנהלות עסקית עם ערכים חברתיים וסביבתיים. ברוש פתרונות ברי קיימא הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית שלנו, והם הבסיס לדרך בה אנו תורמים למען העתיד של כולנו.

המטרה שלנו היא לעשות היום את מה שהמטופלים יזדקקו לו מחר. הדרך בה אנחנו מגשימים את המטרה מחוייבת להיות בת קיימא על מנת שנוכל להביא פתרונות משני חיים למטופלים ולמערכת הבריאות, תוך הגנה על הסביבה. זאת הסיבה שקיימות היא בבסיס האסטרטגיה העסקית שלנו.

התרומה שלנו לחברה

תרומתנו הגדולה ביותר לחברה היא חדשנות. על ידי איסוף תובנות מדאטה ופיתוח תרופות וכלי אבחון חדשים אנו מבטיחים שהטיפול הנכון יגיע למטופל הנכון בזמן הנכון.

המחוייבות שלנו לסביבה

צמצום ההשפעה הסביבתית ושאיפה ליצירת פתרונות ברי קיימא היתה מעולם והינה עדיין בסדר עדיפות גבוה בחברה שלנו, בקרב כח העבודה ובקרב המשפחה המייסדת.

כלכלה בת קיימא לאורך זמן

גידול בר קיימא, פיתוח חדשנות ארוכת טווח ואבטחה תעסוקתית לעובדינו הם מרכיבים חיוניים כששואפים לצמיחה כלכלית לאורך זמן.

בנוסף, לקיחת אחריות ומנהל תקין הכרחיים ליצירת אמון ולהגשמת מטרתנו. אנו מודדים את מדדי הקיימות אל מול היעדים שהצבנו לעצמנו, ומפרסמים את התוצאות על מנת לקדם שקיפות ולשפר את עבודתנו בכל מקום בו אנו פועלים.

אנחנו מחוייבים לפרסום מידע מלא ובאופן שקוף אודות הביצועים החברתיים, הכלכליים והסביבתיים שלנו.

המבנה הארגוני שלנו מאפשר לקדם אג'נדה חברתית-סביבתית, מה שמוודא עמידה באסטרטגיה העסקית שלנו תוך דיאלוג עם בעלי עניין חיצוניים.

דירוג מעלה

רוש ישראל חברה ברשת ״עמיתי מעלה״. מעלה הוא ארגון גג של כ-150 חברות מובילות במשק הישראלי, ממגוון תעשיות ותחומים. הארגון פועל לקידום נושאי ניהול והטמעה של ערכים חברתיים בעסקים. משנת 2003 מעלה משמש כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל במגוון תחומים: ניהול ואסטרטגיית איכות סביבה, היבטים אתיים בתהליכים עסקיים, אחריות ברכש, בריאות, בטיחות ואיזון, גיוון והכלה, תרומה לקהילה, מעורבות חברתית של עובדים, אקלים ואוויר, פסולת, מחזור ומים, ממשל תאגידי וניהול ודיווח חברתי סביבתי.

רוש מושיטה יד

מיזם קהילתי ייחודי לתמיכה במטופלים ובני משפחותיהם אותו יזמה ומפעילה רוש מעל 20 שנה. שמו של המיזם הוא החזון שלנו – להושיט יד לאנשים ולנסות להקל עליהם את ההתמודדות היום יומית עם האתגרים של החיים עם המחלה. במסגרת המיזם מתקיימות סדנאות ופעילויות שונות שמטרתן לרומם את מצב הרוח ולשפר את איכות החיים.

בקרו באתר רוש מושיטה יד והתרשמו ממגוון התכנים המוצעים למטופלים ולבני משפחותיהם.

קיימות ברוש

למדו עוד על הגישה הגלובלית שלנו לקיימות (תוכן באנגלית בלבד).

יצירת קשררוש העולמיתlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeאודות רושפתרונות בפארמהרפואה מותאמת אישיתקריירהבדיקות גנומיות מקיפות של רושתנאי שימושמדיניות פרטיותמדיניות שימוש בעוגיותהצהרת נגישות