מחקר וחדשנות

מתוך התשוקה למה שאנו עושים, העצמאות שלנו בעת מציאת פתרונות והכח של יחידות המחקר והפיתוח שלנו, אנחנו יכולים לקחת על עצמנו את האתגרים המורכבים ביותר ברפואה.

ברוש אנו מאמינים כי המטרה העיקרית של חברת תרופות היא למצוא פתרונות חדשניים לבעיות רפואיות חמורות, שטרם נמצא להן מענה רפואי הולם. האנשים ברוש שואפים ליצור תרופות ובדיקות אבחון ייחודיות על מנת לאפשר שיפור ממשי בבריאות, באיכות החיים ובתוחלת החיים של המטופלים.

הודות לטכנולוגיות המתוחכמות והתובנות המולקולריות בתקופתנו, אנו יכולים להבין טוב יותר את הגורמים למחלות רבות, לפתח ולהתאים טיפולים לחולים. עם זאת, גילוי ופיתוח תרופות חדשניות ובדיקות אבחון הם עדיין משימות מורכבות הלוקחות זמן רב.

לאורך השנים האחרונות שיפרנו ללא הרף את המסגרת הארגונית והטכנולוגית כדי לקדם שיתוף פעולה בין חטיבת הפארמה (תרופות) לבין חטיבת הדיאגנוסטיקה (אבחון) שלנו.

על אף שתהליכי המחקר והפיתוח שונים, כאשר שתי החטיבות עובדות יחד על פרויקטים משותפים, הן חולקות מתקני מחקר, טכנולוגיות ותגליות. זהו יתרון המבדיל את רוש מחברות אחרות.

שיתוף הפעולה הצמוד בין החטיבות הוא הבסיס ליישום מוצלח של אסטרטגיית רפואה מותאמת אישית.

כתבות נוספות

לצפייה בכל הכתבות

נושאים נוספים

יצירת קשררוש העולמיתlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeאודות רושפתרונות בפארמהרפואה מותאמת אישיתקריירהבדיקות גנומיות מקיפות של רושתנאי שימושמדיניות פרטיותמדיניות שימוש בעוגיותהצהרת נגישות